Banner - Alarmy

AlarmySysten

  • systemy alarmowe SSWiN
  • systemy alarmowe przewodowe i bezprzewodowe
  • pewna ochrona i gwarancja jakości
  • serwis i obsługa

Systemy alarmowe

System alarmowy, inaczej znany jako: System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) to kompletny zestaw odpowiednio połączonych przewodowo lub bezprzewodowo ze sobą urządzeń, którego celem jest wykrywanie i sygnalizowanie zagrożeń związanych z włamaniem lub napadem w obiekcie publicznym lub prywatnym. System SSWiN dodatkowo może może spełniać funkcje sterownicze i podstawowe funkcje zarządzania budynkiem.

Gdzie warto zainstalować alarm?

Odpowiednio dobrany system alarmowy zabezpieczy wybrany przez nas obiekt przez nieupoważnionym wstępem osób trzecich. Spełniający wszelkie wymogi i wytyczne sprzęt Internec, oferowany prezez naszą firmę Systen jako dystrybutora sprawia, iż możemy stworzyć niezawodny sytem alarmowy spełniający Państwa oczekiwania. Rozwój technologii sprawia, że najnowsze systemy SSWiN można zintegrować z urządzeniami sterującymi automatyką budynkową. Dlatego też coraz częściej alarmy są instalowane w takich miejscach jak:

Korzyści płynące z instalacji alarmu

System SSWiN to pewne zabezpieczenie naszego mienia. Z jednej strony dzięki głośnemu sygnałowi dźwiękowemu alarmy odstraszają intruzów, a z drugiej umożliwiają połączenie z wybraną agencją ochrony, która w szybkim czasie może przybyć na miejsce zdarzenia.

Jak zainstalować system alarmowy?

To w jaki sposób zostanie zainstalowany system alarmowy zależy od oczekiwań Klienta i obiektu, jaki ma on chronić. Przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu tworzymy dla każdego projektu indywidualne rozwiązanie. Doskonałym ułatwieniem przy korzystaniu z alarmu zainstalowanego przez naszą firmę jest jego sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych, np. telefonu komórkowego. Dla nas każdy projekt to wyzwanie, którego chętnie się podejmiemy, bez względu na to czy alarm ma zostać założony w małym domu, biurze czy też na wielkiej hali. Znajomość specyfiki i lata doświadczenia to gwarancja zadowolenia i profesjonalnej ochrony naszych Klientów na terenie województwa lubuskiego.